NOVINKY MŠ SLUNÍČKA

říj 04, 2023

Návštěva Městské knihovny v Děčíně

Ve středu 4.10. 2023 jsme s dětmi navštívili Městskou knihovnu v Děčíně.

Děti si poslechly pohádku o "Zuzance a ježečkovi", "O třech prasátkách" a veršovanou "O Palečkovi". Dále si prošly prostory knihovny a prohlédly několik knížek dle svého přání v oddělaní dětských knih. Pro děti to byl hezký zážitek. Těšíme se na příště, tentokrát s vánoční tématikou.

Základní škola Ludvíkovice je moderní škola s moderním přístupem ke vzdělávání. V posledních letech prošla škola velkou proměnou a rekonstrukcí jak co se týká exteriéru, tak učebního plánu a vybavení.

NAŠE ÚDAJE

ZŠ a MŠ Ludvíkovice, p.o. Ludvíkovice 68, 40713

tel. 412-526-813

demuthova@zsludv.cz

INFORMACE

  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA LUDVÍKOVICE
  • IČ : 72742313
  • Datová schránka: fjpme8f