Preventivní testování 22. 11. 2021 a 29. 11. 2021

Ve dnech 22.11. a 29.11. proběhne po příchodu do školy v prostorách ŠJ preventivní screeningové testování. Preventivního testování nejsou povinni se podrobit žáci, kterým neuběhlo 180 dnů od prodělané nemoci COVID-19.

Pokud žák neabsolvuje preventivní screeningové testování a nevztahuje se na něj výjimka z testování, bude mít povinnost nosit ochranu dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole.

Video testování ve škole – Genrui testy

Video testování ve škole – SEJOY testy