Informace o školní družině

Školní družina 731 862 054
Školní jídelna 604 650 465

Provoz ŠD 06:30 – 16:00 hodin

Na dopolední vyučování předává v 7.45 hod. p. vychovatelka děti p. učitelkám. Děti, které mají vyučování od 8. 55hod., mají možnost zůstávat v ŠD. Po vyučování děti zpravidla obědvají, následují odpočinkové a zájmové činnosti v prostorách ŠD i mimo ni. V době od 13 – 14 hod. proto prosíme rodiče, aby své děti NEVYZVEDÁVALI.

Po 14. hodině některé dojíždějící děti (dle zápisového lístku) odcházejí za doprovodu p. školnice k autobusům. Děti, které do odchodu domů v ŠD zůstávají, se věnují libovolným činnostem.

Vyzvedávání dětí

• Dle zápisového lístku, který rodiče vyplňují na začátku školního roku. Popř. dle písemné žádosti rodičů, bez které dítě nebude samo uvolněno!
  • Případné změny odchodů během školního roku musí být opět oznámeny písemně!
  • Převlečení do školní družiny je dobrovolné (cvičební úbor neslouží jako převlečení do ŠD)!
  • Děti by si měly poznat své věci, samostatně se obléci, upravit a zavázat tkaničky, udržovat pořádek v šatně.

V případě nemoci své dítě omluvte z obědů osobně vedení školní jídelny nebo telefonicky na č. tel. ZŠ.
Prosíme rodiče, aby vedli své děti k samostatnosti, k šetrnému zacházení s hračkami, k ohleduplnosti vůči svým vrstevníkům a k úctě ke starším lidem.

Děkujeme.

Jelikož v letošním školním roce 2018/2019 budeme mít v naší ZŠ větší počet žáků a kapacita školní družiny nemůže být překročena, proto některé zájemce, ač neradi, budeme muset odmítnout. Školní družinu budou přednostně navštěvovat děti z 1.-3. tříd a dojíždějící žáci z jiných obcí. Zvažte, prosím, zda ŠD v letošním školním roce budete potřebovat.

Ranní provoz školní družiny mohou využívat děti zapsané do ŠD od 6.30 hod. Žáci, kteří zapsáni nejsou a jsou dojíždějící, mohou přijít do družiny po příjezdu posledního možného autobusu (asi 7.20 hod). Místní žáci budou přicházet až v 7.40 hodin.

Děkujeme za pochopení.

1. Provozní doba ŠD je od 6:30 do 16:00 hodin.
  2. Na začátku školního roku každý žák obdrží od paní vychovatelky zápisní lístek, který je nutno co nejdříve vyplnit a odevzdat zpět paní vychovatelce. Prosíme rodiče, aby pozorně vyplnili údaje o odchodu dítěte ze školní družiny.
  3. Dle přání rodičů může být Vaše dítě uvolněno i před stanovenou dobou, odchod však musí být písemně potvrzen rodiči.
  4. Včas nahlásit změnu bydliště, zaměstnání, číslo telefonu.
  5. Poplatek za školní družinu činí 50,- Kč měsíčně.