Informace o školní družině pro školní rok 2019/20

Jelikož i ve školním roce 2019/20 budeme mít v naší ZŠ větší počet žáků a kapacita školní družiny nemůže být překročena, proto některé zájemce, ač neradi, budeme muset odmítnout.

Do školní družiny budou přednostně přijímány děti z 1.-3. třídy a dále pak

výjimečně dojíždějící žáci z jiných obcí.

Zvažte, prosím, zda ŠD v příštím školním roce budete potřebovat.

Ranní provoz školní družiny mohou využívat děti zapsané do ŠD od 6.30 hod. Žáci, kteří zapsáni nejsou a jsou dojíždějící, mohou přijít do družiny po příjezdu posledního možného autobusu (asi 7.20 hod). Místní žáci budou přicházet až v 7.40 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Lenka Demuthová