Plavecký výcvik

Od 28.11.2018 do 13.2.2019 (celkem 10 dvouhodinových lekcí) budeme každou středu dopoledne jezdit do Děčína na plavání.

Cena plaveckého výcviku činí 340,- Kč za 10 lekcí. V tomto školním roce bude opět plavecký kurz hrazen z přidělených finančních prostředků škole krajským úřadem Ústeckého kraje. Objednaný autobus nás bude vozit od školy k plavecké hale tam a zpět. Autobus bude částečně hrazený z rozvojového programu „Podpora výuky plavání v základních školách v roce 2018 a 2019. Doplatek za autobus je 160,- Kč za 10 lekcí.

Do 27. listopadu přinesu 160,- Kč.

S sebou: plavky, ručník, mýdlo, 10,- Kč na skříňku a teplou čepici na cestu zpět do školy.

Vyučovací rozvrh v den plavání je ke stažení v příloze.