Kompletní rozvrh hodin pro všechny třídy.

Kompletní seznam všech pracovníků.

Shlédněte fotografie z našich akcí ZŠ a MŠ.

Kontaktní informace na ZŠ a MŠ Ludvíkovice, p.o.

• všichni žáci školy se učí prezenčně bez rotace
  • každé pondělí při příchodu do školy se budou všichni žáci a zaměstnanci školy testovat antigenními testy na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS CoV-2; v případě pondělní absence, bude žák testován hned v následujícím dni po příchodu do školy
  • výuka bude probíhat dle rozvrhu, možné změny budou včas upřesněny
  • školní družina bude v provozu od 6.30 – 16.00
  • z důvodu dodržování hygienických opatření ve školní jídelně – omezený počet míst - budeme chodit na skupiny a děti je možné vyzvedávat ze ŠD nejdříve od 13.30 hodin (2. – 5. ročník)
  • děti z 1. ročníku je možné vyzvedávat již ve 12 hodin, ve čtvrtek pak ve 12.30
  • všechny děti i zaměstnanci školy musí nosit po celou dobu pobytu ve škole respirátory, popř. roušky
  • při vycházce nebo pobytu na školní zahradě nemusí mít žáci a zaměstnanci  ochranu nosu a úst, pokud dodrží odstup 2 m od jiných osob
  • je nutné mít v aktovce náhradní roušku pro výměnu
  • po příchodu do školy si dítě dezinfikuje ruce
  • s příznaky infekčního onemocnění je vstup do školy zakázán
  • v případě nejasností kontaktujte svoji třídní učitelku

Instruktážní videa k testování

Základní a mateřská škola Ludvíkovice, p.o.

Škola má právní subjektivitu od 1.ledna 2003.

Naše škola má první stupeň základní školy, dvě pracoviště mateřské školy, školní družinu, školní jídelnu a školní výdejnu.

Budova 1. pracoviště mateřské školy se nachází ve stávající budově vedle základní školy, 2. pracoviště (bylo nově zřízeno) je v budově obecního úřadu. Děti v MŠ mají k dispozici upravenou zahradu s prolézačkami, pískovištěm, bazénem.

ZŠ je vybavena mobilní výpočetní technikou s připojením k Internetu. V rámci projektu EU Peníze školám škola vybavila všechny třídy interaktivní tabulí. V budově je též tělocvična, školní družina i stravovací zařízení. Žáci se zúčastňují mimoškolních akcí, které pro ně připravují školní pedagogové. Po vyučování tráví děti čas ve školní družině, kde mají velké vyžití - sportovní, výtvarné, odpočinkové či práci s PC.

Jelikož i ve školním roce 2020/2021 budeme mít v naší ZŠ větší počet žáků a kapacita školní družiny nemůže být překročena, proto některé zájemce, ač neradi, budeme muset odmítnout.

Do školní družiny budou přednostně přijímány děti z 1.-3. třídy a dále pak

Tyto informace si můžete stáhnout i jako PDF soubor zde .

Organizace školního roku 2020/2021 v základních školách,
středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích

Č.j.: MSMT- 4849/2019-2
Dne 20. února 2019

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích v úterý 1. září 2020. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 28. ledna 2021. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno ve středu 30. června 2021.

Kde jsme ?

40713 Ludvíkovice